Elektrotechnik

Plzeňský kraj

Popis pozice

Máte vystudovanou elektrotechnickou fakultu a domluvíte se anglicky? Dejte nám vědět! V současné době hledám šikovné elektrotechniky pro společnost sídlící v Plzni. Ideální nabídka i pro absolventy!

  • Budete se podílet na vývoji a testování nových produktů

  • V případě nalezených vad budete spolupracovat na vytváření nápravných opatření

  • Zodpovědnost budete mít i za související administrativu

  • Angličtinu využijete při komunikaci s mateřskou společností

Profil kandidáta

  • VŠ vzdělání technického směru, elektro, případně strojní

  • Orientace ve výkresové dokumentaci

  • Angličtina na komunikativní úrovni

  • Výhodou, nikoli podmínkou, bude:

    • Platná vyhláška 50

    • Praxe v oboru či zkušenost s vedením menšího týmu

Nabízíme

  • Skvělá příležitost pro absolventy k získání praxe

  • Pravidelné bonusy

  • Flexibilní pracovní doba

  • Jazykové kurzy

  • 5 týdnů dovolené, závodní stravování a mnoho dalších benefitů

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3899053  Datum zveřejnění: 30.3.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.