Manažer logistiky a IT

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Hledá se MANAŽER, který dokáže vést LOGISTIKU a IT. Kromě vedení týmu logistiků se postaráte o to, aby se IT projekty dokončily včas a úspěšně. Pokud hovoříte anglicky, znáte IT systémy a máte praxi na vedoucí pozici v logistice, jste ten pravý kandidát! Čeká Vás práce v chemickém průmyslu, atraktivní mzda a celá řada BENEFITŮ.

  • řízení oddělení logistiky - expedice, sklady, vlečky

  • řízení a koordinace skladových operací

  • řízení oddělení IT vč. IT projektů

Profil kandidáta

  • praxe v logistice a skladování

  • zkušenost na vedoucí pozici min. 2 roky (vedení týmu min 6 lidí)

  • zkušenost s projektovým řízením výhodou

  • znalost IT systémů

  • AJ na pokročilé úrovni

  • komunikační a organizační dovednosti

Nabízíme

  • pravidelný růst mzdy

  • pracovní poměr na dobu neurčitou

  • plný pracovní úvazek

  • týdenní pracovní doba 37,5 hod, (zkušební doba 6 měsíců)

  • práce v moderním prostředím

  • firemní benefity: roční prémie, čtvrtletní prémie

  • čerpání příspěvku na stravné a volnočasové aktivity formou elektronické platební karty

  • příspěvky na dopravné do zaměstnání

  • přespěvek na penzijní připojištění

  • týden dovolené navíc

  • lokalita: Bruntál

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 3900455  Datum zveřejnění: 4.4.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.