Elektro specialista

Zlínský kraj

Popis pozice

Do mezinárodní společnosti hledáme posilu týmu elektro. Jako ELEKTRO KONSTRUKTÉR se budete zabývat vývojem elektroniky v rámci vývoje nových výrobků. Čeká vás zajímavá práce s výborným zázemím stabilní firmy.

  • Zodpovědnost za vývoj elektroniky v rámci vývoje nových výrobků v mezinárodním vývojovém týmu.

  • Spolupráce s týmy mechanické konstrukce, tepelně mechanických simulací, zkušebny a nákupu.

  • Tvorba schémat v SW Solidworks Electrical.

  • Řešení technických problémů se zákazníky a s dodavateli elektronických součástí.

  • Tvorba technických specifikací na základě požadavků zákazníka.

  • Komunikace a prezentace výsledků vývoje zákazníkovi.

  • Spolupráce na neustálém zlepšování a optimalizaci sériových výrobků a výrobních procesů.

Profil kandidáta

  • VŠ/SŠ vzdělání elektrotechnického směru.

  • Praxe v oboru vývoje v oblasti elektroniky výhodou.

  • Vyhláška č. 50/1978 Sb., §5 nebo vyšší

  • Systematický přístup k řešení problémů.

  • Znalost AJ na komunikativní úrovni

  • Ochota cestovat do zahraničí (cca 4x za rok)

  • Flexibilita, komunikativnost, ochota učit se, schopnost rychle si osvojit nové dovednosti.

  • Zkušenost s 3D CAD, SAP, PDM výhodou

  • Zkušenost s Matlab, Arduino, apod. výhodou

  • Řidičský průkaz sk. B

  • Pokročilá znalost práce na PC

Nabízíme

  • Různorodá práce v perspektivní zahraniční firmě

  • Pružná pracovní doba

  • Dovolená 5 týdnů

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Benefitový systém Cafeterie

  • Firemní stravování s příspěvkem zaměstnavatele

  • Poukázky Flexi Pass

  • Firemní akce

  • Příspěvky na dětské tábory

  • Zvýhodněné mobilní tarify

  • Slevy na elektro

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 3900609  Datum zveřejnění: 6.4.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.