FEA Inženýr - příležitost pro absolventy

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Jste čerstvý absolvent nebo zkušený FEA inženýr? Klient z automotive prostředí hledá kandidáta, který má zájem o práci se FEA statickými a dynamickými pevnostními výpočty. Pozici adaptuje dle zkušeností kandidáta. :-)

  • FEA statické a dynamické pevnostní výpočty chladící a klimatizační techniky.

  • Navrhování změn konstrukce produktů na základě FEA pevnostních výpočtů.

  • Spolupráce s dalšími členy týmu pro přípravu komplexních FSI simulací za účelem ověření termomechanické odolnosti produktů chladící techniky.

  • Ověřování a korelace FEA pevnostních výpočtů s fyzickými testy. Obhajoba FEA výsledků.

  • Příprava technických zpráv a prezentací pro interní a externí zákazníky.

  • Efektivní komunikace s interními a externími zákazníky.

  • V případě potřeby účast na interních a externích technických programových schůzkách,Gate Review, TDR a jiných.

Profil kandidáta

  • Úplné VŠ technického typu, nejlépe zaměření na pevnostní výpočty

  • Znalost MKP metody, pružnosti a pevnosti, dynamiky a životnosti

  • Znalost některého FEA SW (nejlépe Abaqus, Optistruct) a pre-processor (nejlépe ANSA, HyperMesh)

  • Znalost nástrojů pro vyhodnocení výsledků (Abaqus viewer, META Post)

  • Znalost nástrojů pro vyhodnocení životnosti fe-safe, nCode, FEMFAT výhodou

  • Práce na PC – Windows, MS Office

  • Angličtina aktivně slovem i písmem

  • Plánovací a organizační schopnosti, nastavování priorit, time management zvládání stresu, ochota učit se, orientace na zákazníka a na výsledky

  • Řidičský průkaz – sk. B

  • Příležitost i pro absolventy

Nabízíme

  • Zajímavou práci na vývoji chladící a klimatizační techniky v CAE týmu

  • Místo pracoviště v Novém Jičíně

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti

  • Motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém

  • nadstandardní zaměstnanecké benefity (příspěvek na dopravné, až 5 týdnů dovolené, příplatky na stravování, životní a penzijní připojištění a další)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 3900998  Datum zveřejnění: 7.4.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.