Solution Architect - Infrastruktura&Datová centra&Sítě

Praha

Popis pozice

Pro pozici Senior Solution Architektra hledáme kandidáty s výborným analytickým myšlením, schopností naslouchat, chytře pokládat otázky a širokým přehledem v oblasti ICT pro předkládání návrhů řešení. Kandidát nemusí být expertem v jednotlivým technologických oblastech, ale musí být schopen zadat práci expertním týmům a práci vyhodnotit. Nejčastějšími oblastmi práce jsou komplexní řešení LAN, WAN, security, UC, výstavba/migrace datových center on-premise či řešení migrace do cloudu.

  • Analýza požadavků zákazníka

  • Návrh architektury a možných technických řešení

  • Plánovaní a technické vedení projektů

  • Příprava nabídek, finančních nákladů a časové náročnosti

  • Prezentace a prosazování projektů

  • Realizace projektů a tvorba dokumentů

  • Vytváření zadání pro expertní týmy a vyhodnocení práce

  • Studium nových technologií a jejich testování

  • Aktivní komunikace se zákazníky na různých úrovních organizace

Profil kandidáta

  • 5 let praxe z toho minimálně 3 roky v oblasti architektury

  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni

  • Široký přehled v ICT technologiích, zejména oblasti datových center

  • Schopnost dekomponovat problém na dílčí celky

  • Principy vícevrstvé architektury a servisně orientované architektury (SOA)

  • Zkušenost s migrací datových center a aplikací do jiných lokalit/cloudu výhodou

  • Pozitivní přístup k práci i životu :-)

  • Technické certifikace a certifikace ITIL,TOGAF výhodou

Nabízíme

  • zázemí významné společnosti

  • zajímavou a aktivní práci na projektech

  • příjemné pracovní prostředí

  • možnost realizace vlastních podnětů

  • časovou flexibilitu& možnost práce na home office

  • atraktivní platové podmínky a motivující bonusový systém

  • systém zaměstnaneckých benefitů

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Kotýnková
+420 725 597 101
ID: 3901790  Datum zveřejnění: 9.4.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.