Plánovač/ka výroby

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Máte již prokazatelnou zkušenost právě s plánováním výroby?
Zajímáte se o novou pracovní příležitost v nadnárodní firmě?
Jste schopen/schopna komunikovat v angličtině nebo němčině na denní bázi?

Ano? Pak jsme možná našli budoucího kolegu do týmu.
Váš životopis, prosím, zašlete obratem na email: [email protected]

Místo pracoviště: Frýdek – Místek
Nástup: po dohodě, možný ihned
  • organizace a plánování vytíženosti výrobních strojů
  • vedení porad, komunikace s dalšími odděleními
  • sestavování plánu výroby, hlídání termínů, podávání návrhů na řešení problémů ve výrobě
  • příprava expedičního plánu

Profil kandidáta

  • SŠ vzdělání
  • zkušenosti na obdobné pozici u zakázkové výroby (nikoli sériové)
  • komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny
  • zkušenosti s ERP systémem (vnitropodnikový systém společnosti)
  • důraz na detail, chuť pro práci, schopnost zvládat rychlé změny

Nabízíme

  • smlouvu na HPP
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • stravenky, multisport karta
  • příspěvek na životní pojištění
  • zvýhodněné mobilní telefonování
  • profesní i osobní růst

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3901917  Datum zveřejnění: 10.4.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.