Směnový mistr - ranní, odpolední

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Patříte k lidem, kteří se chtějí s přispěním svých kvalit podílet na dalším rozvoji úspěšné společnosti? Máte zkušenost s řízením lidí, nebojíte se komunikovat a práce ve výrobě Vás baví?

Pokud ano, čtěte dál!
  • kontrola a plánování činnosti zaměstnanců na směně
  • dohled nad kvalitou výroby
  • kontrola a zajišťování údržby strojů
  • zajištění bezpečnosti práce na pracovišti
  • komunikace s vedoucím výroby a operativní řešení požadavků

Profil kandidáta

  • strojírenské vzdělání
  • zkušenosti s vedením týmu
  • ochotu pracovat ve směnném provozu (pouze ranní, odpolední - víkendy volné)

Nabízíme

  • Zaměstnání v prosperující mezinárodní firmě
  • Mzdu odpovídající dosaženým výsledkům
  • Perspektivní a zajímavou práci
  • Profesní i osobní růst
  • Benefity (stravenky, životní pojištění, zvýhodněné mobilní telefonování)
  • Bezplatné využití nadstandardního pokoje na oddělení Gyn.-porodnické Nemocnice Frýdek-Místek (pro manželku/přítelkyni)
  • Jistotu ve stabilní společnosti
  • Nástup možný ihned

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3907322  Datum zveřejnění: 29.4.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.