C# developer webových aplikací

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Staň se součástí mezinárodní softwarové společnosti se sídlem v Německu a pobočkami ve Vídni, na Filipínách (Manila) a v ČR (Brno), která v současnosti zaměstnává více než 50 lidí. Hledáme vývojáře/ku softwaru pro vývoj webových aplikací.
Vývoj softwaru, spolupráce na analýze a testování konečného produktu.

Profil kandidáta

✅ Zkušenost s programováním v C# a .NET
✅ Zkušenost s vytvářením webových aplikací a služeb v ASP.NET
✅ Zkušenost s MS SQL Server/T-SQL

Výhodou:
✅ Zkušenost s JavaScriptem, jQuery
✅ Zkušenost s EntityFrameworkem
✅ Zkušenost se Silverlightem, WCF, WPF

Nabízíme

✅ Vzdělávací kurzy a školení
Flexibilní pracovní doba, lze vykonávat při částečném studiu, možnosti pracovat z domu
6 dní sick days
Stravenky
✅ Motivující finanční ohodnocení
✅ Zázemí stabilní a prosperující mezinárodní společnosti
✅ Příjemné pracovní prostředí
✅ Možnost osobního a profesního růstu

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3907414  Datum zveřejnění: 30.4.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.