Java/Kotlin developer

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Ahoj! Máš v plánu přejít z Javy na Kotlin a více se ponořit do architektury založené na mikroslužbách? Ano? V tom případě mám pro Tebe skvělou zprávu, protože zrovna v Brně přesně takového člověka potřebujeme. Čti dál a dozvíš se více o používaných technologiích.

Vývoj backendové části Business Intelligence aplikace integrující data z existujících produktů. Nové microservices jsou implementovány v Kotlinu. V Javě jsou starší části aplikace.

S čím se tu setkáš:

✅ Java
✅ Kotlin
✅ Spring Boot
✅ Microservices
✅ Docker
✅ Consul

Profil kandidáta

☑️ alespoň 1 rok komerční praxe v Javě
☑️ zkušenost se Spring/Spring Boot
☑️ kladeš důraz na automatizované testování
☑️ dobré analytické a komunikační schopnosti - dokážeš pracovat s neúplnými požadavky a samostatně si zjistit potřebné informace od produktových manažerů
☑️ dokážeš pochopit komplexnější architekturu
☑️ máš přehled o jiných částech aplikace (infrastruktura, frontend, business logika...)

Nabízíme

13. plat
25 dní dovolené, dle délky pracovního poměru až 30 dní
✅ příspěvek na stravování ve formě stravenek
občerstvení na pracovišti
jazykové kurzy AJ a NJ v rámci pracovní doby
školení v tuzemsku i v zahraničí
sick day
firemní akce – kulturně-společenské i sportovní
✅ firemní půjčky
✅ možnosti podílet se na výběru pracovního vybavení
✅ široké spektrum volitelných benefitů formou tzv. „cafeteria systému“

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3908637  Datum zveřejnění: 5.5.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.