Java programátor webových aplikací

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Staň se součástí přátelského týmu s neformální atmosférou jako seniorní Java programátor webových aplikací. Pokud Tě baví backend, ale užíváš si i frontend, je tato pozice to pravé pro Tebe!

  • Vývoj webových aplikací v Javě a dalších technologiích jako jsou: Apache Tomcat, Apache HTTP Server, NGINX, GIT, Gradle, Spring boot, Docker, Angular, React, GWT, JS frameworky atd.

  • Práce jak na frontendu, tak na backendu (50/50)

  • produkt: IT and enterprise service management

  • Analýza požadavků

  • vývoj nové funkcionality

  • vývoj"nového"produktu (generační přerod spojený se změnou architektury a použitých frameworků)

  • bugfixing

Profil kandidáta

✅ Umíš programovat v Javě, případně skvěle ovládáš C++ / .NET
✅ Máš přehled o frontendových technologiích: Javascript, TypeScript, Angular, React, Node.js
✅ Dokážeš analyzovat požadavky a najít optimální řešení
✅ Zvládneš komunikovat s okolím v angličtině

Nabízíme

13. plat
25 dní dovolené, dle délky pracovního poměru až 30 dní
✅ příspěvěk na stravování ve formě stravenek
občerstvení na pracovišti
✅ jazykové kurzy AJ a NJ v rámci pracovní doby
✅ další vzdělávání, školení v tuzemsku i v zahraničí
✅ sick day
✅ firemní akce – kulturně-společenské i sportovní
✅ firemní půjčky
✅ možnosti podílet se na výběru pracovního vybavení
✅ široké spektrum volitelných benefitů formou tzv. „cafeteria systému“

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3909399  Datum zveřejnění: 7.5.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.