Montér/technik elektro či MaR

Středočeský kraj

Popis pozice

Společnost, se sídly v Kutné Hoře a v Neratovicích, zabývající se návrhem, výrobou, dodávkami, instalacemi a uváděním do provozu elektrických zařízení pro různá průmyslová odvětví, hledá do svého týmu Montéry a techniky elektro či MaR!

Naplň práce:

  • montáž a rozjezd nových elektrozařízení přímo u klienta

  • provádění zkoušek před spuštěním do provozu

  • diagnostika závad a řešení jejich oprav

Profil kandidáta

  • elektrotechnické vzdělání vč. vyhlášky 50/78

  • znalost práce na PC

  • řp. B

  • praxi na obdobné pozici

  • chuť do práce a ochotu cestovat (převážně ČR)

Nabízíme

  • odpovídající finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností

  • trvalý pracovní poměr

  • zázemí ryze české, prosperující společnosti

  • příjemné a přátelské prostředí

  • zajímavou a různorodou práci pro významné mezinárodní klienty

Místo výkonu práce: Neratovice

Pokud se chcete dozvědět více, zašlete nám svůj životopis a rozjeďte svou kariéru!!!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová
ID: 3909913  Datum zveřejnění: 8.5.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.