Technicko-obchodní zástupce ve stavebnictví

Praha

Popis pozice

Pro našeho klienta, moravskou společnost prodávající vinylové podlahy, aktuálně hledáme nového kolegu na pozici projektového manažera. Vaším úkolem bude poradenství a příprava projektů v Praze a Středočeském kraji. Budete součástí klientova 20ti členného zkušeného týmu, v němž získáte nejen příjemný kolektiv, ale i podporu a stabilní zázemí.

Co máte na denní bázi na starost?

  • Prezentujete portfolia podlah u architektů, projektantů a distributorů

  • Dozorujete průběh realizací, komunikujete se stavebními firmami

  • Zajišťujete servis a technické poradenství

  • Průběžně sledujete stav projektů, prodejů a vše evidujete v CRM

Profil kandidáta

Co od Vás očekáváme?

  • Ukončené min. střední vzdělání v oboru stavebnictví

  • Slušné, reprezentativní vystupování

  • Znalost AJ je výhodou

Nabízíme

Co za svou práci získáte?

  • Stabilní zázemí v zavedené společnosti a příjemný profesionální kolektiv

  • Motivační mzdové ohodnocení

  • Služební automobil i pro soukromé účely

  • Notebook, mobilní telefon

  • Flexibilní konec a začátek pracovní doby

  • Společné teambuildingy

  • Stravenky

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Milan Jiroušek
ID: 3910753  Datum zveřejnění: 12.5.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.