Odborník na chov pstruhů - středisko rybářství

Kraj Vysočina, Česko

Popis pozice

Recirkulační chov pstruhů, intenzifikační chov ryb – je to pro Vás denní chleba?

Máte praktické zkušenosti a odborné vzdělání v této oblasti?

Jedinečná příležitost pro schopné odborníky ve významné soukromé společnosti s dlouhou tradicí.

Pracoviště na Vysočině nebo v Olomouckém kraji

Kdo jsme:

Jsme rodinná firma hospodaří na stovkách hektarů rybníků a provozuje pstruhařskou farmu. Hledáme zástupce vedoucího střediska rybářství. Budete mít na starosti zejména další rozvoj chovu ryb (s důrazem na chov pstruhů) a rozvoj obchodu s rybami.

Náplň práce:

  • Nastavení, realizace a kontrola plnění strategických cílů společnosti

  • Intenzifikace chovu zaměřená zejména na chov pstruha (recirkulace)

  • Dohled nad komplexním zajištěním rybářské výroby (konvenční i intenzifikační způsob)

  • Rozvoj obchodních aktivit

Profil kandidáta

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání rybářského směru s několikaletou praxí, nebo dlouholetou praxi v rybářství se zkušeností v chovu pstruhů

  • Odborné znalosti a praktické zkušenosti v oblasti nových technologií v rybochovu (intenzifikace, recirkulace zaměřené zejména na chov pstruha)

  • Velkou výhodou jsou zkušenosti a znalosti v oblasti prodeje ryb (maloodběratelé, velkoodběratelé, export)

  • Zkušenosti s vedením malého pracovního kolektivu jsou vítány

  • Znalost práce na PC (výborná znalost MS Excel nutností – evidence rybářské výroby)

  • Organizační schopnosti, loajalita, ochota k týmové spolupráci, důvěryhodnost, spolehlivost, hájení zájmů společnosti

  • Proaktivní přístup k novým technologiím a změnám

  • Chuť na sobě pracovat a kontinuálně se vzdělávat

  • Znalost AJ nebo NJ výhodou

Nabízíme

Nabízíme:

  • Zaručený profesní růst v rychle se rozvíjejícím oboru, stáže v zahraničí

  • Zajímavou a rozmanitou práci s dlouhodobou perspektivou, možnost uplatnit a realizovat své nápady

  • Možnost výběru hlavního působiště – Vysočina nebo sever Olomouckého kraje – podle místa vašeho bydliště

  • Můžete se spolehnout na zázemí stabilní společnosti

  • 5 týdnů dovolené

  • Pomoc s relokací (možnost ubytování)

  • Další zajímavé firemní benefity

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jan Šindelář
+420739348798
ID: 3910755  Datum zveřejnění: 12.5.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.