Kontrolor procesu extrakce - Senior, Ústí nad Labem, nábory probíhají- jsme On-line

Ústecký kraj

Popis pozice

Hledáme zkušeného kontrolora výrobního procesu, kterému nevadí práce s chemickými látkami.

Pojďte se s námi podílet na výrobě olejů společnosti, která je nedílnou součástí potravinového průmyslu ve světě.

Nabízíme stabilní zaměstnání, osobní rozvoj a individuální přístup.

  • kontrola procesu extrahování řepkového oleje

  • manuální činnost a práce s kontrolním systémem

  • zajištění maximální efektivity výroby a lidí

  • komunikace s ostatními členy týmu výrobního procesu

  • dodržování BOZP pravidel

Profil kandidáta

  • dokončené středoškolské vzdělání technického směru

  • praxe s řízením průmyslové výroby

  • dodržování pravidel BOZP

  • zkušenosti se supervizí malého týmu

Nabízíme

  • nástupní mzda dle Vašich zkušeností

  • bonusy/prémie

  • spoustu benefitů: přípěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, multisport karta, příspěvek na penzijní pojištění, firemní akce aj.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Radoňová
+420727846106
ID: 3911070  Datum zveřejnění: 12.5.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.