SPLUNK Data Analytik - Praha

Praha

Popis pozice

Hledáme SPLUNK Data Analytika do společnosti patřící mezi největší dodavatele informačních technologií v České republice, na Slovensku, v Maďarsku, Slovinsku, Chorvatsku a Srbsku. Specializují se na technologie Cisco, NetApp a Meraki, se kterými mají více než 20 let zkušeností.

  • Systémová podpora a realizace technických případů u zákazníků, realizace služeb EC

  • Pochopení potřeb zákazníků a zajištění technické spolupráce s obchodním oddělením, součinnost s vedoucím týmu

  • Vytváření reportů, dashboardů a aplikací nad platformou Splunk

Profil kandidáta

  • Znalost datové analýzy nad produktem Splunk

  • Pokročilá znalost vyhledávání a reportingu s jazykem SPL

  • Data onboarding – definice vstupních dat

  • Zkušenosti v IT/Networking oblasti. Výhodou znalost LAN a security oblasti

  • Schopnost samostatné i týmové práce

  • Schopnost pracovat s vysokým nasazením a dovést projekty do finálního stavu

Nabízíme

  • Zázemí významné společnosti

  • Zajímavou a aktivní práci na projektech

  • Příjemné pracovní prostředí

  • Možnost realizace vlastních podnětů

  • Časovou flexibilitu

  • Odpovídající platové podmínky a motivující bonusový systém

  • Systém zaměstnaneckých benefitů

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3912071  Datum zveřejnění: 14.5.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.