CNC specialista - jedinečné technologie

Středočeský kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti s obráběním a programováním CNC soustruhů?

Jste zvyklí pracovat na vysoké přesnosti (tisíciny mm)?

Kvalita práce je pro Vás na prvním místě?

Matematika je Váš koníček?

Pak hledám právě Vás!

  • Obsluha 5-osých obráběcích center

  • Programování CNC

  • Měření

  • Práce na vysoké přesnosti - tisíciny, desetitisíciny mm

Profil kandidáta

  • Praxe na CNC soustruzích (obrábění i programování)

  • Praxe s obráběním kovů na tisíciny mm

  • Cit pro detail, pečlivost

  • Chuť učit se novým technologiím

  • Dobré znalosti středoškolské matematiky - zlomky, odmocniny, goniometrické funkce

Nabízíme

  • Budete u zrodu nové společnosti, naučíte se pracovat s jedinečnými stroji

  • Budete pomáhat rozjíždět úplně novou výrobu

  • Školení v zahraničí

  • Velmi zajímavé platové ohodnocení!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Alena Šafaříková
+420703865288
ID: 3912748  Datum zveřejnění: 17.5.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.