Samostatná účetní (bez jazyků)

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Do stabilní stavební společnosti sídlící v Ostravě právě hledáme novou kolegyni či nového kolegu na pozici Samostatná/ý účetní. Pokud máte zkušenosti s vedením účetnictví a orientujete se v účetních a daňových předpisech, neváhejte nám zaslat životopis.
Jaká pracovní náplň na Vás čeká?
  • vedení účetnictví několika společností menšího charakteru ve skupině
  • zpracování měsíční a roční účetní závěrky a návazná hlášení DPH, a ostatních daní (ve spolupráci s hlavní účetní)
  • práce v systému SAP Business One
  • příprava návrhu plateb a provádění plateb
  • administrativní podpora správy společnosti (administrace vozového parku, majetkového pojištění, zpracování přehledů a statistik

Profil kandidáta

Požadavky na kandidáta/kandidátku
  • min. SŠ vzdělání ekonomického směru
  • praxe v oblasti účetnictví
  • znalost účetních a daňových předpisů
  • dobrá znalost MS Excel

Nabízíme

Co Vám můžeme nabídnout?
  • práci ve stabilní společnosti
  • kvartální odměny
  • nástup možný ihned
  • stravenky
  • 2x ročně možnost čerpat sick days

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Dominika Hlavová
+420 703 865 275
ID: 3913269  Datum zveřejnění: 18.5.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.