Manažer/ka projekční kanceláře (pozemní stavby)

Zlínský kraj

Popis pozice

Hledá se zkušený projektant/ka pozemních staveb, který/á má zkušenosti s vedením lidí. Odměnou je ATRAKTIVNÍ MZDA + roční odměna za dokončené projekty a AUTOMOBIL k soukromým účelům. Čeká vás velmi příjemné zázemí firmy, zajímavé zakázky a dobrá značka firmy.
  • řízení týmu 12 projektantů různého věku (50% denní činnosti)
  • projektování staveb a odpovědnost za realizaci zakázek (50% denní činnosti)
  • s tím související komunikace se zákazníky a s realizačními firmami
  • koordinace a spolupráce se specialisty v oblasti projekční činnosti
  • koordinace projekčních zakázek ve smyslu projektového řízení

Profil kandidáta

  • schopnost vést projekční tým
  • praxe v řízení projekčního týmu minimálně 2 roky
  • zkušenost s projektováním větších průmyslových a obchodních staveb
  • loajalita, profesionalita, drive

Nabízíme

  • ryze česká firma s unikátními stavebními projekty po celé ČR
  • moderní a příjemné zázemí
  • férové a motivující odměňování v závislosti na výsledku oddělení (k fixní mzdě možnost bonusů)
  • firemní benefity (stravenky, 2 dny sick days, příspěvek na penzijní připojištění atd.)
  • firemní auto i k soukromým účelům

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 3913957  Datum zveřejnění: 20.5.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.