Plánovač výroby – strojírenství

Praha

Popis pozice

Co bude vaší náplní práce:

  • Plánování kapacit výroby a zadávání dat do systému

  • Vydávání technické dokumentace do výroby

  • Kontrola plnění termínů zakázek a jejich plánování

  • Koordinace práce jednotlivých středisek, řešení problémů spojených s výrobou

  • V případě potřeby zastupování výrobního mistra

  • Komunikovat budete nejčastěji s vedoucím plánování a mistrem svěřeného výrobního úseku

Profil kandidáta

Co by vám nemělo chybět:

  • Orientace ve výkresech a technické dokumentaci

  • Znalost výrobních postupů a procesů

  • Znalost MS Excel (práce se vzorci, grafy, tabulkami i kontingenční tabulkami)

  • Zkušenosti ve strojírenství a zájem o obor

Nabízíme

Co vám společnost na oplátku nabídne:

  • 25 dní dovolené

  • Roční odměny při splnění plánu (30.000 Kč/rok)

  • Příspěvek na penzijní připojištění (4 % ze základní mzdy)

  • Příspěvek na sport a kulturu (6.000 Kč/rok)

  • Příspěvek na dopravu (3.500 Kč/rok)

  • Stravenky 100 kč/den (55 Kč hradí zaměstnavatel)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Kateřina Maivaldová
ID: 3914954  Datum zveřejnění: 22.5.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.