Vedoucí týmu kontroly jakosti

Praha

Popis pozice

Pro našeho klienta, zavedenou českou strojírenskou společnost s dlouholetou tradicí, hledáme nového kolegu na pozici Technika kontroly jakosti. Jedná se o vedoucí pozici, na které budete mít na starost tým techniků, budete zajišťovat kontrolu výstupů jejich práce a spolupracovat na zavádění metodiky jakosti.
Co budete mít na starost?

  • organizaci vstupní a výstupní kontroly na určených pracovištích

  • dohled na dodržování předpisů a norem

  • spolupráci při interních a externích auditech

  • komunikaci s dodavateli

  • projednávaní zjištěných nedostatků a zajištění jejich odstraňování

  • spolupráci při vypracovávání a zavádění metodiky jakosti

  • řízení týmu techniků

Profil kandidáta

Koho hledáme?

  • Člověka se středoškolským vzděláním technického zaměření

  • Vedoucího, který je schopen řídit tým lidí

  • Metodika se zkušeností na oddělení kvality (výhodou znalost vstupní kvality)

  • Angličtináře se znalostí alespoň B1

  • Nového kolegu, který je zodpovědný, loajální a komunikativní

Nabízíme

Co Vám za Vaši práci nabídneme?

  • práci ve stabilní technologické firmě, která je jedničkou na trhu

  • motivační mzdové ohodnocení

  • flexibilní pracovní dobu

  • dlouhodobou spolupráci

  • 5 týdnů dovolené

  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění

  • příspěvek na stravování

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Milan Jiroušek
ID: 3914959  Datum zveřejnění: 22.5.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.