Servisní technik - Praha

Praha

Popis pozice

Preferujete neformální firemní kulturu? Chcete prima kolegy, se kterými rádi po práci vyrazíte třeba grilovat? Nadřízené, pro které budete důležitou součástí celé firmy? Pokud máte vyhlášku 50 a pohodovou povahu, pak skvěle zapadnete do servisního týmu menší společnosti, který se zabývá průmyslovým značením.
Budete mít na starost:

  • servis a údržbu strojů v servisním středisku v Praze (jemná mechanika, elektrotechnika)

  • volbu vhodné technologie a navrhování řešení pro zákazníky

  • dle potřeby montáž a servis strojů přímo u zákazníka

Profil kandidáta

Co od Vás očekáváme:

  • vyhlášku č. 50/1978 (§6)

  • ŘP sk. B

  • znalost AJ výhodou (v případě zájmu můžete využít v kontaktu se zákazníky)

  • zkušenost z oblasti průmyslového značení výhodou

Nabízíme

Co můžete očekávat Vy:

  • odborné zaškolení, další možnost vzdělávání a odborného růstu

  • samostatnou pozici s možností rozvržení priorit dle Vašeho uvážení

  • práci se zajímavou technologií (průmyslové značení, robotika, optická kontrola)

  • motivační ohodnocení, bonusy

  • týden dovolené navíc, 4 sick days

  • skvělou firemní atmosféru, perfektní spolupráci v rámci týmu

  • neformální firemní akce

  • notebook, mobilní telefon a další výhody

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Prchalová
+420731412536
ID: 3915545  Datum zveřejnění: 25.5.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.