IT Business Analytik - ERP specialista - šance pro kariérní posun

Praha

Popis pozice

Šance pro ERP Administrátora/uživatele a který je analyticky a procesně zaměřen - pokud byste se rádi posunuli do role IT Business Analytika, je tato unikátní příležitost právě pro Vás!

Jsme stabilní dodavatelé informačních technologií a profesionálních řešení v oblasti ukládání dat, kybernetické bezpečnosti, vnitrofiremní spolupráce, vývoje aplikací, síťových řešení, internetu věcí a souvisejících služeb - na našem trhu disponujeme atraktivními klienty a rozmanitostí projektů.
Jaké by byly hlavní pracovní činnosti?

Ideálně bychom si představovali analyticky a procesně zaměřeného kandidáta, který se bude věnovat sběru požadavků od klíčových uživatelů na rozvoji a úpravu systémů. Tyto požadavky by se měly zpracovat, zanalyzovat, sepsat a předávat na dodavatele. Současně bychom Vás naučili Navision a jeho administraci. Proklientsky orientovaný kandidát, který umí pochopit uživatele a rád analyzuje a sepisuje zadání.

Ideálně klíčový uživatel ,,některého z interního ERP systému“, který se chce dostat do více technické role.

  • Administrace, správa a rozvoj vnitřních ERP systému (Navision, Service Desk, Nintex)

  • Konzultační činnost pro interní uživatele systému ERP

  • Analýza změnových požadavků, spolupráce s vývojáři, testování

  • Tvorba dokumentace k realizovaným změnám

  • Školení nových i stávajících uživatelů

  • Práce v prostředí databáze MS SQL

Profil kandidáta

Jaké jsou hlavní požadavky?

  • Zkušenosti se správou a rozvojem ERP systémů min 2 roky

  • Analytické a logické myšlení, samostatnost je nutností.

  • Schopnost identifikovat potřeby koncových uživatelů.

  • Je třeba alespoň v základu znát firemní procesy (účetnictví, logistika, nákup/prodej)

  • Pokročilá znalost MS Excel

  • Znalost/Zkušenosti se správou MS SQL databází a T-SQL - výhodou

  • Zkušenosti s nástroji GIST, Power BI, MS Flow, Power Automate - výhodou.

  • Praktické zkušenost, přesah do podnikového controllingu- výhodou

Nabízíme

Naše nabídka:

  • zázemí významné společnosti v centru Prahy - Karlín

  • aktivní práci na exkluzivních projektech

  • příjemné pracovní prostředí

  • možnost realizace vlastních podnětů a kariérní posun do prestižní role Business Analytika

  • časovou flexibilitu& možnost práce na home office

  • atraktivní platové podmínky a motivující bonusový systém

  • systém zaměstnaneckých benefitů

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Kotýnková
+420 725 597 101
ID: 3916078  Datum zveřejnění: 26.5.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.