Kancelářská práce v oboru ELEKTRO

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Vystudoval jste elektro obor, ale nechce se Vám pracovat v terénu, a naopak preferujete práci v kanceláři za počítačem? Hledáte uplatnění ve firmě, která Vám poskytne nejen dobré zázemí, ale i skvělou partu lidí? Tak využijte této šance připojit se do úspěšné energetické společnosti.

Jaká bude Vaše pracovní náplň?

  • Zpracování cenových nabídek

  • Komunikace se subdodavateli

  • Technická kontrola projektové dokumentace

Profil kandidáta

Co od Vás očekáváme?

  • Vystudovaná SŠ/VŠ elektro

  • Znalost práce s programem Kros a AutoCad

  • Orientace v projektové dokumentaci

  • Praxe na obdobné pozici je výhodou (pokud praxi nemáte, tak Vás vše naučíme)

  • Jste zodpovědný, komunikativní a máte chuť rozvíjet se

Nabízíme

Co za to nabízíme?

  • Práce v přátelském kolektivu ve stabilní firmě

  • Flexibilní začátek i konec pracovní doby

  • Odpovídající mzdové ohodnocení na základě zkušeností

  • 13. a 14. plat + bonusy

  • Multisport karta

  • Stravenky v hodnotě 130,- Kč

  • Notebook a telefon

  • Nástup možný ihned

  • Možnost kariérního postupu

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sára Nechutová
ID: 3916451  Datum zveřejnění: 26.5.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.