Mistr výroby v Ostravě

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Hledáte pozici leadera v automotive? Máte zkušenosti s vedením lidí a nevadí Vám práce na směny? Nástup IHNED. Zapojte se do týmu zaměstnanců ostravské automotive firmy v Ostravě. Kromě přátelského kolektivu Vás čeká možnost posunu v kariérním žebříčku a celá řada benefitů.

  • řídí výrobu na jednotlivých směnách – přímá odpovědnost za operativní obsazování výrobních linek v závislosti na výrobním plánu, kontroluje jeho plnění

  • přiděluje jednotlivým pracovníkům úkoly a kontroluje jejich plnění

  • operativně řeší vzniklé problémy (nestandardní situace spojené s výrobním procesem a materiálovým tokem)

  • sleduje úroveň zmetkovitosti na směně a navrhuje vedoucímu výrobního oddělení opatření k jejímu snižování

  • dbá o dodržování technologické kázně a udržování pořádku na jednotlivých pracovištích

  • dbá o dobrou pracovní morálku svých podřízených, zabezpečuje plnění směnových výkonů

  • zpracovává podklady pro mzdy

  • kontroluje dodržování norem, postupů a předpisů v oblasti řízení kvality

  • provádí audity na výrobní hale

  • iniciovat, podporovat a řídit zlepšování procesů, změn a inovací

  • odpovědnost za předání informací, reporting nadřízenému

  • zajišťuje školení podřízených pracovníků

  • spolupracuje s ostatními odděleními

  • provádí namátkové dechové zkoušky na přítomnost alkoholu a testy na požití omamných látek

  • dodržuje vnitřní předpisy společnosti

  • dodržuje předpisy BOZP, PO, zodpovídá za dodržování třídění odpadů ve výrobních prostorech

Profil kandidáta

  • Vzdělání technického zaměření, nebo ekvivalentní kompetence získané praxí.

  • Praktické zkušenosti: Praxe v řízení lidí min. 3 roky, praxe v automotive 2 roky

  • Cizí jazyky : Anglický jazyk výhodou

  • Organizační, komunikační dovednosti, orientace na výsledky

  • Znalost MS office

Nabízíme

  • Pracovní zkušenost v rostoucí mezinárodní automotive firmě

  • Práce s moderními technologiemi

  • Zkušenosti se zaváděním nových projektů

  • Možnost využití anglického jazyka

  • Školení a vzdělávání

  • Nástup ihned

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 3916538  Datum zveřejnění: 27.5.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.