Technický manažer/ Technický specialista

Karlovarský kraj

Popis pozice

Máte praxi na vedoucí pozici v oblasti elektro a strojní údržby a domluvíte se anglicky? Pro našeho významného klienta hledáme zajímavého kandidáta na pozici Technický manažer/Technický specialista.
  • Vedení kompletního úseku Elektro/Strojní údržby

  • Vedení týmu cca. 40 lidí

  • Každodenní komunikace v anglickém jazyce s vedením společnosti

  • Zlepšování celkové kvality úseku údržby

  • Účast na schůzkách s vedením společnosti

Profil kandidáta

  • Zkušenosti na obdobné pozici nutná

  • VŠ vzdělání Elektro zaměření

  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni

  • Zkušenost s vedením týmu

  • Dobré počítačové dovednosti

  • Logické uvažování a schopnost řešit technické problémy

Nabízíme

  • Velmi zajímavé finanční ohodnocení dle zkušeností

  • Možnost práce ve stabilní mezinárodní společnosti

  • Možnost kariérního růstu

  • Různnorodá práce na zajímavých projektech

  • Mnoho dalších zajímavých benefitů

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3916540  Datum zveřejnění: 27.5.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.