Specialista technické a zákaznické podpory

Jihočeský kraj, Česko

Popis pozice

Jsme IT firma sídlící v centru Českých Budějovic. Již přes 10 let vyvíjíme platformu pro snadnou tvorbu eshopů. Naším cílem je, aby i začínající eshopař měl šanci prorazit v moři eshopů na českém a slovenském trhu. I přes globální působnost si však firma stále udržuje přátelskou, až rodinnou atmosféru, kde si všichni tykají a drží při sobě. Nečekej tedy žádný korporát. Náplní Tvojí práce by byla péče o zákazníky internetového projektu formou telefonu, emailů, helpdesku nebo online chatu a řešení jejich technických záležitostí. U nás můžeš uplatnit své znalosti s prací s PC, internetem, tvorbou webových stránek a jejich následné propagace na internet.

Profil kandidáta

  • máš min. SŠ vzdělání
  • umíš empaticky komunikovat se zákazníky a máš prozákaznický přístup
  • umíš pracovat s informacemi
  • máš dobrý mluvený projev
  • jsi týmový hráč, ale umíš pracovat i samostatně
  • zvládáš pokročilou práci na PC a práci s internetem
  • zajímáš se o IT problematiku - tvorbu a propagaci webových stránek

Co může být Tvou výhodou?
  • základní a vyšší znalosti HTML a SEO
  • zkušenosti s prací na obdobné pozici
  • znalost AJ

Nabízíme

  • práci v rozvíjející se IT firmě na HPP
  • mladý a přátelský kolektiv
  • pevnou pracovní dobu 08:00 – 16:00
  • motivující finanční ohodnocení (+ prémie za odvedenou práci)
  • možnost podílet se na globálním projektu, který lidem pomáhá plnit podnikatelské sny
  • firemní benefity (dovolená 5 týdnů, možnost částečného home-office, stravenky, vzdělávací kurzy a školení spojené s pracovní pozicí, příspěvek na sport, firemní akce)
  • práci vhodnou pro absolventy

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Ana Carmen Voborská
00420 725 857 628
ID: 3916958  Datum zveřejnění: 27.5.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.