Stavbyvedoucí v Olomouci!

Olomoucký kraj

Popis pozice

Česká firma zaměřující se na provádění monolitických konstrukcí, která si zakládá na dobré komunikaci, přijme do svého týmu posilu na pozici Stavbyvedoucího.
Za co budete zodpovídat?

  • Řízení staveb, včetně kontrolních dnů

  • Zodpovědnost za dodržování stavebního zákona

  • Řízení a kontrola činnosti mistrů a asistentů

  • Přebírání stavenišť a předávání hotových staveb

  • A další nezbytnosti spojené s touto pozicí, které zkušeného stavbyvedoucího nepřekvapí

Profil kandidáta

Jaké máme požadavky?

  • řidičský průkaz sk. B

  • praxe v oboru nejlépe se specializací na betonové monolitické konstrukce

  • vzdělání dostačuje středoškolské ukončené maturitou – důležitější je praxe

  • loajálnost a časová nezávislost

Nabízíme

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní společnosti

  • práce na IČO nebo HPP

  • zajímavé mzdové ohodnocení

  • auto i pro soukromé účely

  • práce zejména v Olomouci a okolí Olomouce

  • nástup dle dohody

Našli jste nabídku, která Vás zaujala? Těším se na Váš životopis!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3917054  Datum zveřejnění: 28.5.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.