Angular Developer

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Baví tě Angular, linuxové prostředí, big data a oblast sítí ? Chceš pracovat hlavně na vývoji nových věcí? Čti dál!
✅ Psaní GUI k produktu Analytics = nástroj / program, který sbírá telekomunikační data, vizualizuje je a koncovým uživatelům (operátorem) poskytuje business analýzy
Vývoj nových věcí (90 %) na 2 roky starém produktu, 60% psaní kódu - nové funkcionality, 10% práce s Big Data (Elastic, Apache, Kafka, Machine Learning)
✅ Psaní a používání testů na Javě, virtualizace

Profil kandidáta

☑️ 1-2 roky zkušeností s vývojem v Angularem nebo s vývojem komplikovanějších webových stránek
☑️ Uživatelská znalost Linuxu
☑️ AJ na úrovni čtení a psaní technické dokumentace

Nabízíme

✔️25 dní dovolené
✔️Flexibilní pracovní doba
✔️3 sick days
✔️Home office
✔️Kurzy angličtiny
✔️Stravenky 100 Kč
✔️Cafeteria systém 350 Kč/měsíčně
✔️1500 Kč příspěvek na penzijní pojištění
✔️50 000 Kč za doporučení kandidáta
✔️Posilovna
✔️Turnaje v stolním fotbale, firemní akce

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3917325  Datum zveřejnění: 28.5.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.