Projektový inženýr (automotive)

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Do významné automotive společnosti hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Projektový inženýr. Máte zkušenosti s projektovým řízením a orientujete se v automotive prostředí? Jste otevřen/a novým pracovním nabídkám? Pak nám neváhejte zaslat svůj životopis!
  • vedení projektu od A-Z (vývoj, výroba)
  • zavádění produktů do sériové výroby
  • provádění technických změn
  • úzká spolupráce se zákazníky i dodavateli

Profil kandidáta

  • zkušenosti na obdobné pozici min. 2 roky
  • vzdělání technického směru
  • komunikativní angličtina nutností
  • zkušenosti s koordinací práce v týmu
  • znalost čtení ve výkresové dokumentaci

Nabízíme

  • nadstandardní bonusový a benefitní systém
  • možnost využití angličtiny samozřejmostí
  • profesní i jazykové kurzy
  • 5 týdnů dovolené
  • zvýhodněné telefonování
  • příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na dopravu

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Dominika Hlavová
+420 703 865 275
ID: 3918426  Datum zveřejnění: 1.6.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.