Recepční na 20h/týden - od 150 Kč/h

Praha

Popis pozice

Hledáte pravidelnou a dlouhodobou brigádu klidně i na rok? Baví vás práce v kanceláři a osobní kontakt s lidmi? A nebojíte se komunikovat anglicky? Pokud je Vaše odpověď ano, tak jste našli ideální brigádu na recepci :-)

Naším klientem je německá a velmi dobře známá společnost, která působí v oblasti prodeje.

Pracovní doba: 10:00 - 14:00 nebo 14:00 - 18:00 - je potřeba docházet každý všední den!
  • Komunikace se zaměstnanci a návštěvami

  • Vydávání vstupních karet

  • Zajištění občerstvení a příprava zasedacích místností

  • Zpracování firemní pošty

  • Péče o kuchyňky, sledování stavu zásob

  • Administrativní podpora v případě potřeby

Profil kandidáta

  • Příjemné a milé vystupování

  • Předchozí zkušenost z recepce je výhodou

  • Znalost AJ na komunikativní úrovni B1

  • Možnost docházet každý všední den

Nabízíme

  • Pohodovou brigádu v mezinárodní společnosti

  • Dostupnost kanceláře ze Stodůlek/Nových Butovic

  • Nástup možný ihned

  • Benefit ve formě Multisport karty

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Petra Šedová
ID: 3919255  Datum zveřejnění: 2.6.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.