Elektro údržba na 2 směny - až 28 000Kč/měsíc

Olomoucký kraj

Popis pozice

Jste člověk, který rozumí oboru a hledá práci?

Přijďte pracovat pro firmu s dlouholetou tradicí jako člověk na údržbu a elektro.

Vaší činností bude: servis , údržba a opravy strojů,zavádění nových linek a podobné, vše vám ukážeme na prohlídce firmy.

Pokud jste učenlivý, trpělivý a vstřícný, tak si budeme rozumět!
práce zahrnuje i pohotovost dva týdny v měsíci včetně víkendu a svátku.

Profil kandidáta

  • zaměření elektro nebo elektromechanik - výhodou
  • praxe v oboru - výhodou
  • vyhláška 50 §6
  • zkušenosti s řídícími systémy
  • ochota práce přesčas nebo občasnou sobotu

Nabízíme

  • práce pouze a dvě směny - ranní a odpolední
  • mzda od 23 000 - po zaučení se mzda zvýší
  • příplatky
  • příplatky za hotline
  • zvýhodněné stravování
  • zázemí firmy přímo v Olomouci - s parkovištěm, kolárnou nebo zastávkou autobusu přímo před firmou
  • nástup ihned
  • mzdu vždy k 15-tému

Odpovídejte přes kontaktní formulář a zašlete váš životopis.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3920746  Datum zveřejnění: 5.6.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.