Mistr s vyhláškou!

Olomoucký kraj

Popis pozice

Pro našeho klienta, strojírenskou společnost ze Šumperska, hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Mistra!

Máte elektro vzdělání a vyhlášku 50 §6 či vyšší?

Pracovali jste dříve na podobné pozici?

Pak hledáme právě Vás a těším se na Váš životopis!
Na své nové pozici budete zodpovídat za kompletní vedení elektro výrobního a servisního úseku společnosti s 25 kolegy. Budete zodpovídat za vedení výroby, dodržování výrobního plánu a také za dodržování BOZP.

Profil kandidáta

Abyste uspěli ve výběrovém řízení, musíte mít strojní nebo elektro vzdělání (SŠ/VŠ) a platné osvědčení vyhl. 50 §6 nebo vyšší. Podmínkou jsou i předchozí zkušenosti na podobné pozici.

Nabízíme

Za svou práci dostanete poctivě zaplaceno a těšit se můžete i na spoustu benefitů. Určitě oceníte 25 dnů dovolené, dotované stravování v areálu společnosti, příspěvek na penzijní připojištění a možnost kariérního růstu. Nástup je možný IHNED.

Našli jste nabídku, která Vás zaujala? Pak se těším na Výš životopis!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3921086  Datum zveřejnění: 8.6.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.