Cloud Architect (Data Centre, Infrastructure)

Praha

Popis pozice

Skvělá příležitost ve firmě, která patří mezi největší a nejstabilnější dodavatele informačních technologií na Slovensku, v Česku, Maďarsku, Slovinsku, Chorvatsku a Srbsku. Specializuje se na technologie společností Cisco, NetApp, Meraki, se kterými má více než dvacetileté zkušenosti. Budete pracovat v týmu špičkových IT odborníků, kteří se neustále vzdělávají a zdokonalují.

  • Analýza požadavků zákazníka

  • Návrh cloudových řešení a hybridních cloudových řešení, migrace infrastruktury a aplikací do cloudu, disaster recovery v cloudu, a další.

  • Plánovaní a technické vedení projektů

  • Příprava nabídek, finančních nákladů a časové náročnosti

  • Prezentace a prosazování projektů

  • Realizace projektů a tvorba dokumentů

  • Vytváření zadání pro expertní týmy a vyhodnocení práce

  • Studium nových technologií a jejich testování

  • Aktivní komunikace se zákazníky na různých úrovních organizace

Profil kandidáta

  • Předchozí zkušenost jako architekt – návrh řešení pro zákazníky. Především v oblasti infrastruktury, datových center, sítí, cloudu, security, atd.

  • Široký přehled v ICT technologiích pro předkládání návrhů řešení. Není nutné být expertem v jednotlivých technologických oblastech, ale je důležitá schopnost zadat práci expertním týmům a práci vyhodnotit

  • Znalost Azure nebo AWS řešení IaaS, PaaS a SaaS

  • Principy vícevrstvé architektury a servisně orientované architektury (SOA)

  • Zkušenost s migrací datových center a aplikací do jiných lokalit / cloudu výhodou

  • Schopnost dekomponovat problém na dílčí celky

  • Schopnost pracovat s neúplnými informacemi a zjišťovat si dodatečné informace

  • Schopnost vysvětlovat technické informace vedení a byznysu

  • Výborné analytické myšlení.

  • AJ B1-B2

Nabízíme

  • Zázemí významné společnosti

  • Zajímavou a aktivní práci na projektech

  • Příjemné pracovní prostředí

  • Možnost realizace vlastních podnětů

  • Časovou flexibilitu

  • Odpovídající platové podmínky a motivující bonusový systém

Benefity:

  • Stravenky - 100 Kč/den

  • Kurz AJ

  • Příspěvek na dopravu

  • Multisport

  • Sick days

  • Home office po dohodě s nadřízeným

  • Interní a externí školení

  • Mezinárodní konference, teambuildingy

  • Občerstvení na pracovišti

  • Mobilní tarif pro rodinného příslušníka

  • Podniková půjčka

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3923246  Datum zveřejnění: 12.6.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.