Stavbyvedoucí - inženýrské stavby

Praha

Popis pozice

Jedna z nejvýznamnějších stavebně-inženýrských společností v ČR nyní nabízí skvělou příležitost pro stavbyvedoucí se zaměřením na inženýrské stavby! Pokud jste šikovný absolvent a chcete načerpat zkušenosti na zajímavých stavbách, neváhejte a zašlete mi svůj životopis!

  • Spolupráce při řízení stavebních prací

  • Kontrola dodržování předpisů a zákonů, dohled nad BOZP

  • Součinnost se stavbyvedoucím, zástupci investora a dalšími zainteresovanými stranami

  • Kontrola úplnosti podkladů, dodržování harmonogramu a nákladů

Profil kandidáta

  • Vzdělání stavebního zaměření (dopravní/liniové stavby)

  • Samostatnost, flexibilita, zodpovědnost

  • Chuť stále se vzdělávat a získávat zkušenosti

  • Zkušenost v oboru a znalost jazyků výhodou

Nabízíme

  • Zajímavé finanční ohodnocení, mimořádný motivační bonus (podíl na zisku projektu)

  • Možnost zapracování pod dohledem zkušených kolegů

  • Dle dohody firemní vůz, notebook a tablet i pro soukromé užívání, výhodný tarif i pro rodinné příslušníky

  • Týden placené dovolené navíc, 3 sick days

  • Profesionální a osobní přístup, příjemnou a otevřenou atmosféru

  • Stravenky, občerstvení na pracovišti, firemní akce

  • Vzdělávání (jazykové kurzy, profesní školení, výstavy a veletrhy), podpora při získání a udržení autorizace

  • Zvýhodněné pojištění odpovědnosti, příspěvek na penzijní připojištění

  • Práci na zajímavých stavbách především v regionu Praha a Střední Čechy

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Prchalová
+420731412536
ID: 3925455  Datum zveřejnění: 17.6.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.