Zákaznická a dodavatelská kvalita

Ústecký kraj

Popis pozice

  • Organizovat a řídit základní aktivity k zajištění kvality s ohledem na plnění norem a zákaznických požadavků

  • Odpovědnost za řešení externích a interních reklamací

  • Spolupracovat s ostatními odděleními za účelem dosažení cílů společnosti v prostředí štíhlé výroby

  • Spoluúčast při interních auditech, na zákaznických auditech a auditech třetích stran

  • Komunikace se zákazníky i dodavateli

  • Dle potřeby školit kolegy, aby byla zajištěna znalost norem a standardů k zajištění kvality

  • Zavádění nových výrobků z hlediska kvality

Profil kandidáta

  • Min. 1 rok praxe v oblasti kvality ve výrobním závodě

  • Komunikativní znalost anglického jazyka

  • Zkušenosti při řešení externích i interních reklamací a zajištění procesu interních neshod

  • SŠ/VŠ technického směru

  • Znalost nástrojů kvality (včetně PPAP, 8D reportu, FMEA)

  • Čtení technických výkresů

  • ŘP. B

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené

  • Příspěvek na dopravu

  • Jazykové kurzy

  • Příspěvěk na stravování

  • Penzijní připojištění

Lokalita : Teplice, Most Klášterec nad Ohří - máme více pozic! Vyberte si!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3927913  Datum zveřejnění: 23.6.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.