Programátor Development Operations - Praha

Praha

Popis pozice

Objevujete rádi nové věci? Nebojíte se vybočit z řady a ukázat všem, že jste jednička ve svém oboru a dokážete změnit stereotyp? Pokud ano, pak hledáme právě Vás!

  • Testování vyvíjeného software pro chromatografii (návrh, správa a vývoj testů)

  • Vývoj automatických testů v systému TestComplete a interním systému

  • Vývoj a správa automatizovaného překladu software – platforma TeamCity

  • Vývoj a správa instalačního programu

  • Vývoj podpůrných aplikací pro SW i pro interní potřeby

Profil kandidáta

  • Dobrá znalost jazyka C#, Java nebo JavaScript (praxe programování v jednom z těchto jazyků alespoň 1 rok)

  • Velmi dobrá (odborná) znalost PC a OS Microsoft Windows

  • Angličtina – minimum porozumění odbornému textu, na komunikativní úrovni vítána

  • Vzdělání: minimálně SŠ technického oboru

Výhodou:

  • Zkušenosti s vývojem software

  • Zkušenosti s TDD

  • Zkušenosti a znalosti některého software na automatizované testování výhodou

  • Zkušenosti s manuálním testováním

  • Znalost Smartbear TestComplete

Nabízíme

  • Podíly na zisku (13. a 14. plat)

  • 5 týdnů dovolené

  • 3 Sick days

  • Klouzavá pracovní doba

  • Přátelská pracovní atmosféra v nekorporátním prostředí

  • Možnost rozvoje, moderní postupy práce

  • Jazykové vzdělávání (angličtina, příp. španělština, čínština)

  • Firemní teambuildingové akce.

  • Možnost využít firemní laboratoř, 3D tiskárny, Single Wheel, Tesla S, šipky, fotbálek, …

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3927918  Datum zveřejnění: 23.6.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.