Výrobní inženýr - procesy leštění

Středočeský kraj

Popis pozice

Zajímají Vás nové technologie a chcete být u zrodu něčeho nového?
Máte zkušenosti s velice přesnou výrobou?
Dokážete programovat CNC obráběcí centra?
Rozumíte matematice a fyzice?
Pracujete v Matlabu?
Pak hledám právě Vás!
Budete zodpovědní za zavádění nových projektů do výroby a zajištění jejich kvality. Budete sledovat klíčové ukazatele výkonu výroby a zlepšovat procesy. Budete také zajišťovat veškeré dokumenty pro implementaci nové výroby ( v oblasti leštění), aktualizovat strategii a klíčové parametry leštění. Dále pak budete připravovat veškeré nástroje potřebné pro zahájení výroby, budete spolupracovat na odstraňování problémů po spuštění výroby. Budete vyhodnocovat výsledky a dávat zpětnou vazbu NPI týmu do zahraničí.

Profil kandidáta

  • VŠ vzdělání technického směru
  • Systematický přístup
  • Dobré znalosti matematiky a fyziky
  • Zkušenosti s velmi přesnou výrobou (tisíciny mm)
  • Programování CNC
  • Matlab, Phyton nutností
  • Komunikativní ČJ a AJ nutností (spolupráce se zahraničním vývojovým střediskem)

Nabízíme

  • Zázemí nové společnosti
  • Technologicky zajímavé a inovativní prostředí
  • Týden dovolené navíc
  • Komunikace v cizím jazyce
  • Školení v zahraničí

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Alena Šafaříková
+420703865288
ID: 3930738  Datum zveřejnění: 29.6.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.