Hlavní energetik

Popis pozice

Pro našeho klienta, českou strojírenskou společnost, hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Hlavní energetik.

Máte předchozí zkušenosti na podobné pozici?

Máte strojní/elektro vzdělání?

A vlastníte alespoň vyhlášku 50 §8?

Pak hledáme právě Vás a těším se na Váš životopis!
Na své nové pozici budete zodpovídat za kompletní zajištění energetického provozu celého areálu společnosti. Komplexně povedete kompletní technické zařízení budov. Budete zadávat úkoly v rámci údržby strojů a zařízení, kotlů, klimatizací, rozvoden atp. a rozdělovat práci pro své kolegy (přibližně 15 podřízených). Budete zodpovídat i za provoz kopresoroven, kotelen, vzduchotechniky a dalších oddělení.

Budete se také podílet na provádění investičních akcí v rámci areálu společnosti a tyto realizace budete kontrolovat.

Profil kandidáta

Od vhodného kandidáta/kandidátky očekáváme alespoň SŠ vzdělání (strojírenské nebo elektro) a předchozí zkušenosti na podobné. Nezbytná je pak mít vyhlášku 50 §8 (či vyšší do i nad 1000V), znát energetickou legislativu a vyhlášky ERÚ a mít zkušenosti s vedením menšího týmu kolegů. Značnou výhodou bude, pokud budete mít i předchozí zkušenosti s vedením a řízením projektů.

Nabízíme

Za svou práci dostanete nadstandardně zaplaceno a pokud budete svou práci odvádět poctivě, přijde i na prémie. Těšit se můžete i na pět týdnů dovolené, dotované stravování, cafeterii, příspěvek na penzijní připojištění a další benefity.Zaujala Vás nabídka? Těším se na Váš životopis v češtině a angličtině!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Adam Pastyřík
+420725807307
ID: 3931477  Datum zveřejnění: 1.7.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.