Datový analytik

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Hledáme člověka, který se umí orientovat ve skriptování v MATLAB, umí dělat analýzy v softwarech Tableau a Minitab a má zkušenosti s aplikovanou statistikou.
Někoho, komu nejsou cizí pojmy strojové učení a návrhy matematických modelů dynamických soustav.

Budete se věnovat především:
✅ Získávání a analyzování dat z různých datových zdrojů, ad-hoc analýzám a reportování, vizualizace dat
Tvorbě automatizovaných úloh provádějící předzpracování a analýzu dat (skriptování) a jejich optimalizaci
Stavbě matematických modelů za účelem detekce a predikce poruch strojních zařízení s využitím machine learningu
✅ Vývoji MATLAB aplikací s cílem publikace analýz

Profil kandidáta

☑️ Znalost nástroje MATLAB/Simulink pro technické výpočty
☑️ Znalost aplikované statistiky a zpracovávání diagnostických signálů, povědomí o machine learningu
☑️ Zkušenost se softwary z kategorie Business Intelligence (Tableau, Power BI a jiné)

Nabízíme

☑️ Pestrou a různorodou pracovní náplň, která vybízí k neustálému hledání nových řešení
☑️ Práci s moderní IT technikou
☑️ Prostor pro vlastní nápady a inovace
☑️ Možnost dalšího rozvoje
☑️ Odborné a jazykové vzdělávání
☑️ Sílu a stabilní zázemí společnosti
☑️ Širokou škálu benefitů (5 týdnů dovolené + 3 dny navíc, roční bonus, příspěvek na stravování a závodní jídelnu v areálu firmy, Cafeteria systém 6.000 Kč ročně, příspěvek na penzijní či životní pojištění, akciový program a další)
☑️ Pracoviště v centru Brna

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3931918  Datum zveřejnění: 1.7.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.