Front-End vývojář (React) – Remote

Praha

Popis pozice

Skvělá příležitost ve firmě, která se specializuje na vývoj informačních systémů, inovativních aplikací a software SaaS. Budete pracovat v týmu mladých a zapálených odborníků, kteří se neustále vzdělávají a zdokonalují. Je to správný výběr pro zkušeného vývojáře s možností práce onsite nebo na dálku s občasným dojížděním do kanceláře. Spolupráce na IČO.

  • Vývoj rozsáhlého informačního systému, který spravuje databázi uživatelů; fakturace; provádí synchronizaci s účetnictvím atd.

  • Vytváření kvalitního kódu na základě rychlých iterací

  • Spolupráce s backend developery, analytiky, designery, test inženýry

Profil kandidáta

  • Znalost React, Typescript/Javascript

  • PHP - stačí umění připravit data z API v kontroléru a předat do view (a myslet přitom na optimalizaci)

  • Zkušenost s JS server-renderingem (React)

  • Zkušenosti NextJS frameworkem

  • Komunikace s backendem na straně server-renderingu

  • Optimalizace velikosti aplikace (na straně klienta)

  • Cit pro design (přesnost kódování)

  • Kritické myšlení (schopnost přijmout a dávat zpětnou vazbu)

  • Schopnost pomoct vést mid frontend developera

  • Čeština/slovenština – rodilý mluvčí, protože jde o vývoj systému pro českého klienta

Nabízíme

  • Možnost remote nebo onsite práce

  • Kanceláře v centru Prahy

  • Profesní rozvoj a možnost naučit se nový technologie

  • Možnost vytvořit některé komponenty jako Open-Source

  • Časovou flexibilitu

  • Spolupráce na IČO

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3932210  Datum zveřejnění: 2.7.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.