Projektant elektro

Praha

Popis pozice

Pro ryze českou společnost sídlící v Neratovicích a Kutné Hoře hledám kandidáty pro projektování v oboru Elektro či MaR!

Jste zkušeným projektantem a porozhlížíte se po změně? Hledáte stabilního zaměstnavatele a férového šéfa? Výborně, my hledáme právě Vás!

Náplň práce:

  • projektování v oblasti Elektro nebo MaR

  • cenotvorba a tvorba objednávek a technických zpráv

  • komunikace s investorem a dodavateli

  • příprava podkladů pro výběrová řízení

Profil kandidáta

  • elektrotechnické vzdělání

  • znalost práce na PC (AutoCAD či EPLAN výhodou)

. praxe v oblasti elektrodokumentace

  • řp. B

  • chuť do práce

Nabízíme

  • odpovídající finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností

  • trvalý pracovní poměr

  • zázemí ryze české, prosperující společnosti

  • příjemné a přátelské prostředí

  • zajímavou a různorodou práci pro významné mezinárodní klienty

Místo výkonu práce: Neratovice nebo Kutná Hora

Pokud se chcete dozvědět více, zašlete nám svůj životopis a rozjeďte svou kariéru!!!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová
ID: 3932572  Datum zveřejnění: 3.7.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.