IT Head of Operations - DevOps

Středočeský kraj

Popis pozice

Přední dodavatel a systémový integrátor v oblasti bezpečnostních, slaboproudých a komunikačních technologií, silnoproudých a řídicích systémů, právě nyní hledá do svých řad zkušeného Head of Operations. Hlavním místem výkonu je Kladno.
Jaký je souhr kompetencí?

Head of Operations řídí středisko, které:

  • ▪ zajišťuje interní provozní podporu ostatním složkám divize vývoje SW

  • ▪ poskytuje externí služby implementace a technické podpory zákazníkům

Skladba střediska operations:

  • ▪ Management (MNG)

  • ▪ Business Development (BD)

  • ▪ Product Development (PD)

  • ▪ Project Management Office (PMO)

  • ▪ Analysis (ANL)

  • ▪ Development (DEV)

  • ▪ Quality Assurance (QA)

Oblasti zodpovědnosti

  • ▪ DevOps - zkušenost s vedením DevOps týmu

  • ▪ Custommer Suport - helpdesk

  • ▪ Service Desk (interní / externí)

  • ▪ Backoffice Support vč. Controllingu

Profil kandidáta

Hlavní předpoklady (must have):

  • ▪ min. 3 roky prokazatelné praxe vedení týmu:

  • Ÿ DevOps

  • Ÿ Custommer Support a Service Desk

  • Ÿ 5+ pracovníků

  • Ÿ vedení a motivace týmu

  • Ÿ vyjednávání a řešení konfliktů

  • Ÿ plánování a organizace, širší technologický přesah a povědomí

  • Ÿ navazování a udržování kontaktů, velmi dobré prezentační schopnosti

Jaké jsou cíle pro danou roli?

  • ▪ funkční a efektivní DevOps pipeline ve vymezeném technologickém stacku

  • ▪ zajištění zákaznické podpory v rozsahu dle uzavřených smluv - tzn. jejich kontrola

  • Ÿ instalace a implementace

  • Ÿ zajištění provozu, profylaxe, diagnostika a servis

  • Ÿ technické konzultace

  • ▪ efektivně fungující Service Desk

  • ▪ spokojenost externích i interních zákazníků s poskytovanými službami

  • ▪ efektivně fungující Back Office podporu ostatních středisek

  • ▪ udržování a rozvoj týmu střediska Operations i jeho kompetencí

Nabízíme

Co bychom mohli nabídnout:

  • prestižní pozici a velmi samostatnou funkci

  • služební auto (Škoda Auto Superb)

  • velmi atraktivní finanční ohodnocení

  • možnost práce na HPP nebo IČO

  • flexibilní pracovní doba

  • 25 dní dovolené, stravenky, HW,...

  • místo výkonu práce převážně Kladno

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Kotýnková
+420 725 597 101
ID: 3932584  Datum zveřejnění: 3.7.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.