Obchodník ve stavebnictví - monolity

Popis pozice

Pro známou stavební společnost hledáme ostříleného OBCHODNÍKA. Vaším úkolem bude vyhledávat a oslovovat klienty z řad menších firem nebo i soukromníky, kteří momentálně staví nebo uvažují o stavbě monolitické konstrukce. Nebudete prodávat jeden a ten stejný produkt, budete prodávat kompletní řešení!

Jste samostatná osobnost a nebojíte se akvizicí?

Máte předchozí zkušenosti s technickým prodejem?

Tak to hledáme právě Vás a těším se na životopis!
Hlavní náplní Vaší nové práce bude identifikace a aktivní rozvíjení nových i stávajících obchodních příležitostí ve svěřeném regionu Moravy a jejich úspěšné dotažení ke spokojenosti klienta. Zkrátka musíte poznat potřeby klientů a navrhnout to správné řešení. Vaše obchodní výsledky poté vyhodnotíte a odreportujete. Samozřejmostí je pak profesionální reprezentace firmy a odborné poradenství pro klienty! Ve všem budete samozřejmě zaučeni.
Profil kandidáta

Ten správný obchodník má reprezentativní a profesionální vystupování, je orientovaný na zákazníka a výsledky. Důležitá je i flexibilita, samostatnost, cílevědomost a analytické uvažování. Je nutné mít obchodního ducha a zkušenosti s technickým prodejem. Značnou výhodu pak budete mít se vzděláním stavebního zaměření nebo se zkušeností s obchodem v tomto odvětví.

Nabízíme

Rádi nabídneme velmi zajímavou mzdu (28-35.000 Kč fix) s atraktivními bonusy a možnost dalšího vzdělávání a růstu. Určitě oceníte i služební auto s možností užití pro soukromé účely, plně hrazené vybavení home office a další benefity!

Našli jste nabídku, která Vás zaujala? Neváhejte se OZVAT!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.

ID: 3932926  Datum zveřejnění: 3.7.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.