Asistent výrobního ředitele - i pro absolventy

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Máš technické myšlení, jsi samostatný a používáš selský rozum? Chceš se učit od těch nejlepších, získávat a rozvíjet zkušenosti v oblasti výroby a u nás vyrůst? Pak je pro tebe pozice asistenta výrobního ředitele skvělou příležitostí!

  • Aktivní spolupráce s výrobním ředitelem

  • Příprava prezentací, reportů a dalších podkladů na porady výroby

  • Účast při nastavování a uplatňování výrobních procesů

  • Podpora středního managementu výroby

  • Vytváření akčních plánů z odborných porad

  • Vyhodnocení a analýzy ukazatelů v oblasti výroby

  • Komunikace a spolupráce napříč odděleními

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání

  • Praxe na pozici asistenta či ve výrobě - velkou výhodou

  • Excel, PowerPoint - pokročilá znalost

  • Spolehlivost, samostatnost

Nabízíme

  • zajímavou práci v ryze české firmě

  • zkušenosti v polygrafii

  • peníze, které si zasloužíš

  • navíc roční odměny a podíl na hospodářském výsledku

  • atraktivní balíček zaměstnaneckých benefitů

  • vzdělávání v interním školícím centru

  • zábavu na firemních akcích

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3933907  Datum zveřejnění: 7.7.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.