Operátor/ka ve výrobě elektroniky (mzda od 18 000 Kč + odměny)

Pardubický kraj

Popis pozice

Hledáme operátory do výroby elektroniky v Pardubicích.

Neváhejte a udělejte změnu – novou práci můžete získat už dnes!

Významná společnost na trhu výroby a implementace radarové techniky nabízí práci pro operátory montáže/elektromontáže.
Operátoři u nás montují drobné mechanické a elektromechanické soustavy, případně osazují desky plošných spojů a provádí jejich testování podle instrukcí.

Práce probíhá ve dvousměnném provozu (ranní/odpolední).

Profil kandidáta

Na tuto pozici je potřeba být vyučen/a.

Pak už stačí jen trocha zručnosti a pečlivé následování pracovních instrukcí.

Výhodou je vyučení v oboru elektro a také praxe v montáži elektroniky, plošných spojů či pájením a testováním ve výrobě. Dále je výhodou vyhláška 50/1978 Sb. § 5 a výše, orientace v technické dokumentaci.

Nabízíme

Podle úrovně znalostí, zkušeností a praxe si můžete vydělat 18 000 – 21 000 Kč měsíčně.

Navíc získáte řadu dalších výhod k základní mzdě, například:

  • variabilní složku mzdy ve výši až 20 %, kterou můžete ovlivnit plněním cílů a docházkou

  • týden dovolené navíc

  • stravenky ve výši 80 Kč za odpracovanou směnu

  • po 1 roce nárok na příspěvek na penzijní a životní připojištění

  • 13. a 14. mzda

  • školení pro zvýšení kvalifikace hrazená zaměstnavatelem

Čeká Vás čisté, moderní, klimatizované a přátelské pracovní prostředí.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3934520  Datum zveřejnění: 8.7.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.