Controlling Team Leader

Liberecký kraj, Česko

Popis pozice

Jste ostřílený finanční kontroler s komunikativní angličtinou, který hledá novou profesní výzvu?

Vyžíváte se ve finančních analýzách, ukazatelích, účetnictví apod.?

A hledáte stabilního zaměstnavatele s širokou nabídkou benefitů?

Jestli-že odpovídáte ano, je tato nabídka určena přímo Vám.

Pro výrobní společnost v Liberci nyní hledám zkušeného/ou kandidáta/ku na pozici FINANČNÍ CONTROLLER, který/á se chce ve své kariéře posunout o krok dál.

Jste to Vy?
  • Metodické vedení oddělení controllingu

  • Uplatňování controllingových postupů společnosti

  • Odpovědnost za dodržování účetních pravidel skupiny

  • Příprava finančních analýz a následná komunikace a prezentace managementu

  • Controlling nákladových středisek

  • Úzká spolupráce s CFO firmy na finančním řízení společnosti

  • Zpracovávání reportů, grafů, komunikace s mateřskou firmou

  • Vytváření forecastů a rozpočtu

  • Spolupráce na upgrade informačního systému

  • Řešení aktuálních problémů v účetním systému, spolupráce se zaměstnanci ve výrobě

  • Účast na dalších úkolech oddělení controllingu

Profil kandidáta

  • Praxe min. 5 let v účetnictví a controllingu výrobní firmy

  • Výborná znalost účetnictví

  • Praktická zkušenost práce v ERP systému (SAP, Dynamics)

  • MS Office, zejm. Excel nutností

  • Vedení menšího týmu, analytické schopnosti a logické uvažování

Nabízíme

  • Důležitou a zodpovědnou pracovní roli

  • Zázemí mezinárodní společnosti se švýcarským vedením

  • Finanční ohodnocení odpovídající Vašim zkušenostem

  • Vzdělávání, kariérní růst

  • Příspěvek na dovolenou

  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění,

  • Finanční bonus při životních jubileích

  • Vánoční odměny, věrnostní bonusy

  • Závodní dotované stravování, stravenky

  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

  • Permanentky, dětské tábory, sportovní a společenské akce, masáže

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lucie Rejmanová
ID: 3935372  Datum zveřejnění: 9.7.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.