Mid-Senior DB vývojář - PL/SQL

Praha

Popis pozice

Hledáte rozmanitou práci s možností podílet se na vývoji různých aplikací? Preferujete neformální prostředí menši firmy? Chcete přitom mít stabilitu a podílet se na dlouhodobých projektech pro významné zákazníky? V tomto případě tato nabídka může být skvělou volbou pro Vás! Je otevřena ve firmě, která se specializuje na služby vytvářející důvěru v digitálním prostředí EU (moderní bezpapírová řešení a dlouhodobé důvěryhodné ukládání elektronických dokumentů), oblast IT bezpečnosti (PKI, autentizace a IDM) a řešení pro segment energetiky (podpora obchodování na evropském trhu elektřinou a plynem, plánování výroby elektrické energie a smart meteringu.

  • návrh, vývoj, rozvoj a údržba aplikací na platformě Oracle DB

  • úzká spolupráce s ostatními členy týmu (vývojáři, architekti, analytici, vedoucí projektu)

  • aktivní komunikace se zákazníkem, konzultace, řešení ad-hoc problémů

  • odhady náročnosti, koordinace přijatých úkolů

Profil kandidáta

  • zkušenosti s technologií Oracle

  • velmi dobrou znalost SQL a PL/SQL

  • analytické myšlení, schopnost pochopit složitou logiku velkých systémů

  • smysl pro týmovou práci

  • znalost anglického jazyka na úrovni technické dokumentace

Uvítáme

  • znalost nástroje Oracle Designer nebo SQL Developer Data Modeller

  • znalost moderních architektur IS

  • základní znalost Javy

  • znalost objektového programování

  • schopnost jednat se zákazníkem

Nabízíme

  • kreativní práci na zajímavých a moderních řešeních pro významné zákazníky

  • prostor pro realizaci

  • možnost rozvoje (projektové řízení, přesah do dalších odvětví)

  • přátelský kolektiv a zázemí kvalitního realizačního týmu a týmu architektů

  • klidné a příjemné pracovní prostředí přímo u metra C – stanice Budějovická

Benefity

  • stravenky 120 kč

  • 5 týdnů dovolené

  • 2 sick days

  • pružnou pracovní dobu

  • kurz AJ

  • roční bonusy

  • osobní balíček dle seniority, například: penzijní a zdravotní připojištění, specifické technické vybavení, technické vzdělávání

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3935824  Datum zveřejnění: 10.7.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.