Tiskový mluvčí

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti s rolí tiskového mluvčího a přemýšlíte nad změnou? Nebo se už delší dobu pohybujete v oblasti PR a chtěli byste se posunout ve své kariéře dál? Dokážete plynule komunikovat v angličtině? Pak čtěte dále, máme pro Vás nabídku!

  • Realizace firemní PR strategie a podpora dobrého jména společnosti skrze média a vztahy s institucemi i veřejností

  • Spolupráce s médii a novináři na regionální i národní úrovni

  • Zastupování společnosti v pozici tiskového mluvčího

  • Organizace PR konferencí a dalších PR akcí

  • Příprava a distribuce tiskových zpráv, zpracování textů

  • Monitoring mediálních výstupů

  • Spolupráce s PR odděleními

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ

  • Praxe v oblasti PR, marketingu či médií min. 3 roky

  • Výborný písemný projev, reprezentativní vystupování, prezentační schopnosti

  • Zkušenosti s kontakty s novináři a psaním tiskových zpráv

  • Strategické uvažování, profesionální přístup

  • Pokročilou znalost anglického jazyka

Nabízíme

  • HPP u stabilní společnosti

  • Kariérní a osobní růst

  • 5x ročně vyplácíme bonusy (cca 3 výplaty navíc)

  • 5 dní dovolené navíc

  • pružná pracovní doba

  • Přispíváme na penzijní a životní pojištění.

  • Jazykové kurz

  • Slevu na firemní produkty

  • Služby firemního Centra zdraví zdarma - fyzioterapie, fitness, jóga, aj.

  • Možnost nástupu ihned

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3936344  Datum zveřejnění: 11.7.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.