Vedoucí skladu

Zlínský kraj

Popis pozice

Jste odborník skladového hospodářství? Baví vás vedení lidí? Hledáme zkušeného člověka do průmyslového prostředí firmy ve Valašském Meziříčí, který si poradí s týmem okolo 40 lidí. Čeká Vás flexibilní pracovní doba, ATRAKTIVNÍ MZDA a možný nástup IHNED.
  • Komplexní vedení skladového hospodářství a expedice
  • Odpovědnost za dodržování interních předpisů a směrnic
  • Řízení příjmu a expedice zboží a jeho umístění ve skladu
  • Inventarizace zboží
  • Zodpovědnost za podřízené zaměstnance – 18 skladníků, 20 pracovníků na oddělení balení
  • Záznam docházky, kontrola pořádku a bezpečnosti na pracovišti

Profil kandidáta

  • Praxe min. 3 roky (včetně zkušenosti veden lidí)
  • Komunikativní znalost NJ nebo AJ - stačí úroveň B1 (hlavně písemná forma)
  • Průkaz VZV
  • Znalost řízení procesu obalového materiálu
  • Komunikativní a organizační schopnosti

Nabízíme

  • ATRAKTIVNÍ mzda
  • Možný NÁSTUP IHNED
  • Příspěvek na dopravu a stravování
  • Dovolená navíc v závislosti na délce pracovního poměru ve společnosti
  • Sick day
  • Vánoční odměny
  • Školení a další vzdělávání

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 3938828  Datum zveřejnění: 17.7.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.