Servisní technik - výtahy

Praha

Popis pozice

Mezinárodní společnost, která působí v oblasti montáže, údržby a modernizace výtahů, v současné době rozšiřuje tým servisních specialistů! Pokud máte zkušenost přímo se servisem výtahů, ráda s Vámi prodiskutuji veškeré detaily!

  • Provádění prohlídek a pravidelné údržby výtahů a související technologie

  • Realizace oprav, odstraňovaní případných poruch

  • Komunikace se zákazníky, vedení dokumentace

Profil kandidáta

  • Vzdělání v oboru elektro, platná Vyhláška č. 50 (min. §6)

  • Zkušenost se servisem výtahů

  • ŘP sk. B

  • Ochota držet pohotovost dle předchozí domluvy

  • Výhodou - znalost anglického jazyka

Nabízíme

  • Finanční ohodnocení odpovídající zkušenostem

  • Služební automobil a mobilní telefon i k soukromým účelům

  • Smlouvu na dobu neurčitou

  • Pracovní dobu 7:30 - 16:00

  • Příplatky za pohotovost, mimořádné bonusy

  • Týden dovolené navíc

  • Stravenky, Multisport kartu

  • Příspěvek na penzijní připojištění

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Prchalová
+420731412536
ID: 3939404  Datum zveřejnění: 18.7.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.